Trinion zadachnik (1.0.5) - en to eu translation catalogue (33 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Private
eu: Pribatua

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Action
eu: Ekintza

en: Project
eu: Proiektua

en: File
eu: Fitxategi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Number
eu: Zenbakia

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Created
eu: Sortua

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Example
eu: Adibide

en: Role
eu: Rol

en: Activity
eu: Aktibitate

en: New
eu: Berriak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Tasks
eu: Zereginak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
