Trinion zadachnik (1.0.5) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: File
ps: دوتنه

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Comment
ps: تبصره

en: Role
ps: ونډه

en: Task
ps: دنده

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Activity
ps: چارندتیا

en: New
ps: نوی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Tasks
ps: دندې

en: - All -
ps: - ټول -
