Trinion zadachnik (1.0.5) - en to uk translation catalogue (47 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Private
uk: Приватне

en: Author
uk: Автор

en: Subject
uk: Тема

en: Description
uk: Опис

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Action
uk: Дія

en: On
uk: Увімкнено

en: Projects
uk: Проекти

en: Project
uk: Проект

en: File
uk: Файл

en: Reset
uk: Скинути

en: Number
uk: Число

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Icon
uk: Іконка

en: User
uk: Користувач

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Files
uk: Файли

en: Created
uk: Створено

en: Off
uk: Вимкнено

en: Related tasks
uk: Пов'язані завдання

en: Comment
uk: Коментар

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Desc
uk: Спад

en: Example
uk: Приклад

en: Role
uk: Роль

en: Task
uk: Завдання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Activity
uk: Активність

en: My
uk: Мої

en: New
uk: Нові

en: Apply
uk: Застосувати

en: Tasks
uk: Завдання

en: Offset
uk: Зміщення

en: Web
uk: Веб

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Employee
uk: Співробітник

en: today
uk: сьогодні

en: Status icon
uk: Іконка стану

en: Asc
uk: Зрост

en: Entity reference
uk: Посилання на сутність

en: yesterday
uk: вчора
