Trinion zadachnik (1.0.6) - en to hu translation catalogue (54 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Private
hu: Rejtett

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Priority
hu: Fontosság

en: Action
hu: Művelet

en: On
hu: Be

en: Projects
hu: Projektek

en: Project
hu: Projekt

en: Categories
hu: Kategóriák

en: File
hu: Fájl

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Number
hu: Szám

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Icon
hu: Ikon

en: Priorities
hu: Fontossági sorrendek

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Files
hu: Fájlok

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Desc
hu: Csökk

en: Example
hu: Példa

en: Role
hu: Szerepkör

en: Task
hu: Feladat

en: Sort by
hu: Rendezés

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Activity
hu: Tevékenység

en: New
hu: Új

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Tasks
hu: Feladatok

en: My tasks
hu: Saját feladatok

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Offset
hu: Eltolás

en: Activities
hu: Tevékenységek

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Statuses
hu: Állapotok

en: Employee
hu: Alkalmazott

en: today
hu: ma

en: Status icon
hu: Állapot ikonja

en: Asc
hu: Növ

en: Entity reference
hu: Entitáshivatkozás
