Trinion zadachnik (1.0.6) - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Private
cs: Soukromé

en: Author
cs: Autor

en: Subject
cs: Předmět

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Priority
cs: Priorita

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: Project
cs: Projekt

en: Categories
cs: Kategorie

en: File
cs: Soubor

en: Number
cs: Číslo

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Icon
cs: Ikona

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Files
cs: Soubory

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Comment
cs: Komentář

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Example
cs: Příklad

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Activity
cs: Aktivita

en: New
cs: Nové

en: Apply
cs: Použít

en: Tasks
cs: Úkoly

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně
