Trinion zadachnik (1.0.6) - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Action
eo: Ago

en: On
eo: Ŝaltita

en: Categories
eo: Kategorioj

en: File
eo: Dosiero

en: Reset
eo: Restarigu

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Files
eo: Dosieroj

en: Created
eo: Kreita

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Comment
eo: Komento

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Apply
eo: Apliku

en: Tasks
eo: Taskoj

en: Permission
eo: Permeso

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
