Trinion zadachnik (1.0.6) - en to mr translation catalogue (27 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Private
mr: खाजगी

en: Author
mr: लेखक

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Action
mr: कृती

en: On
mr: वर

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: File
mr: फाईल

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Number
mr: अंक

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Files
mr: फाईल्स

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Example
mr: उदाहरण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
