Tripal (4.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (22 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Development
os: Райрæзт

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Test
os: Тест

en: Category
os: Категори

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд

en: Vocabularies
os: Дзырдуæттæ

en: Refresh
os: Сног кæн
