Triples field (1.0.2) - en to gl translation catalogue (69 entries)

en: list
gl: lista

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: yes
gl: si

en: On
gl: Activo

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Number
gl: Número

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Link
gl: Ligazón

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Label
gl: Etiqueta

en: Open
gl: Aberta

en: Text
gl: Texto

en: Email
gl: Correo electrónico

en: no
gl: non

en: Date format
gl: Formato de data

en: Off
gl: Desactivado

en: Inline
gl: En liña

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: N/A
gl: N/D

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Maximum
gl: Máximo

en: Range
gl: Rango

en: Scale
gl: Escala

en: Details
gl: Detalles

en: Widget
gl: Control

en: Table
gl: Táboa

en: Color
gl: Cor

en: List type
gl: Tipo de lista

en: Maximum length
gl: Lonxitude máxima

en: Rows
gl: Filas

en: Integer
gl: Enteiro

en: Hidden
gl: Oculto

en: Key
gl: Clave

en: Allowed values list
gl: Lista de valores permitidos

en: Select list
gl: Lista de selección

en: Ok
gl: Correcto

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Above
gl: Enriba

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: Text area
gl: Área de texto

en: Float
gl: Coma flotante

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Precision
gl: Precisión

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
gl: O número total de díxitos que se almacenan na base de datos, incluiendo os situados a dereita do decimal.

en: The number of digits to the right of the decimal.
gl: O número de díxitos á dereita da coma.

en: Decimal marker
gl: Marca de decimal

en: Allowed values
gl: Valores permitidos

en: Space
gl: Espazo

en: Telephone
gl: Teléfono

en: Ordered list
gl: Lista ordenada

en: Unordered list
gl: Lista non ordenada

en: Boolean
gl: Booleano

en: Decimal point
gl: Coma decimal

en: Comma
gl: Coma

en: Display as link
gl: Amosar como una ligazón

en: Date and time
gl: Data e hora

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
gl: O valor mínimo que se debe permitir neste campo. Déixeo baleiro para que non teña un mínimo.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
gl: O valor máximo que se debe permitir neste campo. Déixeo baleiro para que non teña un máximo.

en: Date type
gl: Tipo de data

en: Thousand marker
gl: Indicador de millares

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -

en: Weight for row @number
gl: Peso para la fila @number

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
gl: Os valores posibles que pode conter este campo. Escriba un valor pola líña, no formato chave|etiqueta.

en: Unformatted list
gl: Lista sen formato

en: Show label
gl: Amosar etiqueta

en: Apostrophe
gl: Apóstrofe

[ctx: Sort order]
en: Order
gl: Orde
