Triples field (1.0.3) - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: list
sr: листа

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Number
sr: Број

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Label
sr: Ознака

en: Text
sr: Текст

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Date format
sr: Формат датума

en: Field type
sr: Tип поља

en: Maximum
sr: Максимално

en: Scale
sr: Размера

en: Color
sr: Боја

en: Maximum length
sr: Максимална дужина

en: Rows
sr: Редови

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Float
sr: С покретним зарезом

en: Minimum
sr: Минимално

en: Precision
sr: Прецизност

en: Decimal marker
sr: Децимална ознака

en: Placeholder
sr: Резервисано место

en: Date and time
sr: Датум и време

en: Thousand marker
sr: Ознака хиљаде

en: - Select a value -
sr: - Одабери -

en: On label
sr: Прикажи ознаку

en: Off label
sr: Сакриј ознаку
