Triplestore Indexer (2.0.1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Password
az: Parol

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Custom
az: Seçilmiş

en: About
az: Haqqında
