Triplestore Indexer (2.0.1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Custom
fi: Oma

en: None.
fi: Ei mitään.

en: About
fi: Tietoja

en: Username:
fi: Käyttäjänimi:

en: Password:
fi: Salasana:

en: execute
fi: suorita
