Triplestore Indexer (2.0.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Custom
hi: मनपसंद

en: None.
hi: कोई नहीं

en: About
hi: के बारे में
