Triplestore Indexer (2.0.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Password
id: Sandi

en: Content type
id: Jenis konten

en: Custom
id: Tersuai

en: None.
id: Tidak ada.

en: About
id: Tentang
