Triplestore Indexer (2.0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Password
jv: Sandhi

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Custom
jv: Kostum

en: About
jv: Ngenani
