Triplestore Indexer (2.0.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: None.
km: គ្មាន

en: About
km: អំពី
