Triplestore Indexer (2.1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Password
pt: Senha

en: Custom
pt: Personalizado

en: None.
pt: Nada.

en: About
pt: Sobre

en: custom
pt: personalizado

en: Username:
pt: Usuário:

en: Password:
pt: Senha:

en: execute
pt: executar

en: Term from URL
pt: Termo de URL
