Triplestore Indexer (2.1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Custom
sk: Vlastná

en: None.
sk: Žiadne.

en: About
sk: Informácie o

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Password:
sk: Heslo:
