Triplestore Indexer (8.x-1.5-beta9) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Password
de: Passwort

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: None.
de: Keine.

en: About
de: Über

en: custom
de: benutzerdefiniert

en: Namespace
de: Namensraum

en: Number of retries
de: Anzahl von Wiederholungsversuchen

en: Username:
de: Benutzername:

en: Password:
de: Passwort:

en: Server URL
de: Server-URL

en: execute
de: Ausführen
