Triplestore Indexer (8.x-1.5-beta9) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Custom
et: Kohandatud

en: None.
et: Puudub.

en: About
et: Programmist

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Password:
et: Parool:

en: execute
et: käivita
