Trophy (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afişează

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Owner
ro: Proprietar

en: Condition
ro: Condiție

en: Authored on
ro: Scris pe

en: day
ro: zi

en: month
ro: lună

en: Granularity
ro: Granularitate

en: Yearly
ro: Anual

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Target
ro: Ţintă

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title
