Trucie (True Content Import) (1.0.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Label
ar: التسمية

en: Add
ar: إضافة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Processor
ar: معالج

en: Processors
ar: المعالجات

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: Add field
ar: أضف خانة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
