Trucie (True Content Import) (1.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Label
eo: Etikedo.

en: Add
eo: Aldonu

en: ID
eo: Identigilo

en: Add field
eo: Aldonu kampon
