Trucie (True Content Import) (1.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: Add
fi: Lisää

en: Processor
fi: Prosessori

en: Processors
fi: Prosessorit

en: Delimiter
fi: Rajoitin

en: Add field
fi: Lisää kenttä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Entity Bundle
fi: Entiteettinippu

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.
