Trucie (True Content Import) (1.0.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Label
gl: Etiqueta

en: Add
gl: Engadir

en: Processor
gl: Procesador

en: Processors
gl: Procesadores

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: Add field
gl: Engadir campo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
