Trucie (True Content Import) (1.0.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Add
id: Tambah

en: Processor
id: Prosesor

en: Processors
id: Prosesor

en: Delimiter
id: Pembatas

en: Add field
id: Tambah bidang

en: Machine name
id: Nama mesin

en: @name field is required.
id: @name field dibutuhkan.
