Trucie (True Content Import) (1.0.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Processor
ka: პროცესორი

en: Processors
ka: პროცესორები

en: Add field
ka: ველის დამატება
