Trucie (True Content Import) (1.0.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Processor
kn: ಸಂಸ್ಕಾರಕ

en: Delimiter
kn: ಡಿಲಿಮಿಟರ್

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
