Trucie (True Content Import) (1.1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Add field
bo: གནས་ཁོངས་ཁ་སྣོན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Entity Bundle
bo: དངོས་གཞི་Bundle
