Trucie (True Content Import) (1.1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: File
ca: Fitxer

en: Label
ca: Etiqueta

en: Add
ca: Afegeix

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: Add field
ca: Afegeix camp

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Import finished with an error.
ca: La importació ha finalitzat amb un error.

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.
