Trucie (True Content Import) (1.1.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: File
hu: Fájl

en: Label
hu: Címke

en: Add
hu: Hozzáadás

en: ID
hu: Azonosító

en: Delimiter
hu: Elválasztó

en: Add field
hu: Mező hozzáadása

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Import finished with an error.
hu: Az importálás során hiba történt.

en: Entity Type
hu: Entitástípus

en: Entity Bundle
hu: Mezőköteg

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.
