Trucie (True Content Import) (1.1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: File
jv: Berkas

en: Label
jv: Judul

en: Add
jv: Tambah

en: Add field
jv: Tambah field

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
