Trucie (True Content Import) (1.1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: File
te: ఫైల్

en: Label
te: లేబుల్

en: Add
te: చేర్చు
