Trucie (True Content Import) (1.2.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: File
cs: Soubor

en: Label
cs: Popisek

en: Add
cs: Přidat

en: Add field
cs: Přidat pole

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.
