Trucie (True Content Import) (1.2.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: File
el: Αρχείο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Add field
el: Προσθήκη πεδίου

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: @name field is required.
el: Το πεδίο @name είναι απαραίτητο.
