Trucie (True Content Import) (1.2.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: File
et: Manus

en: Label
et: Nimetus

en: Add
et: Lisa

en: Add field
et: Lisa väli

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik
