Trucie (True Content Import) (1.2.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: File
is: Skrá

en: Label
is: Merking

en: Add
is: Bæta við

en: ID
is: Kenni

en: Add field
is: Bæta við svæði
