Trucie (True Content Import) (1.3.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: File
he: קובץ

en: Label
he: תווית

en: Add
he: הוספה

en: Delimiter
he: מפריד

en: Add field
he: הוספת שדה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
