Trucie (True Content Import) (1.3.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: File
os: Файл

en: Label
os: Нысан

en: Add
os: Бафтау
