True Admin (8.x-0.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Author
el: Συντάκτης

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Last saved
el: Τελευταία αποθήκευση

en: Not saved yet
el: Δεν αποθηκεύθηκε ακόμα

en: Site header
el: Κεφαλίδα ιστοσελίδας
