True Admin (8.x-0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Author
hr: Autor

en: Published
hr: Objavljeno

en: Not published
hr: Nije objavljeno

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake
