True Admin (8.x-0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Author
lv: Autors

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Published
lv: Publicēts

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes
