True Admin (8.x-0.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Author
ne: लेखक

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू
