True Admin (8.x-0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Author
oc: Autor

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Published
oc: Publicat

en: Not published
oc: Pas publicat

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris
