True Admin (8.x-0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Author
sv: Författare

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Published
sv: Publicerad

en: Not published
sv: Inte publicerad

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Last saved
sv: Senast sparad

en: Not saved yet
sv: Inte sparad ännu

en: Site header
sv: Sidhuvud för webbplats
