True Admin (8.x-0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Author
vi: Tác giả

en: Published
vi: Đã công bố

en: Not published
vi: Chưa công bố

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ
