True Admin (8.x-0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Author
be: Аўтар

en: Published
be: Апублікавана

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы
