True Admin (8.x-0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Author
ca: Autor

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Published
ca: Publicat

en: Not published
ca: No publicat

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Last saved
ca: Desat per última vegada

en: Not saved yet
ca: Encara no s'ha desat

en: Site header
ca: Capçalera del lloc
