True Admin (8.x-0.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Author
cs: Autor

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Not published
cs: Skryto

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Last saved
cs: Naposledy uloženo

en: Not saved yet
cs: Zatím neuloženo

en: Site header
cs: Hlavička webu
