True Admin (8.x-0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Published
da: Udgivet

en: Not published
da: Ikke udgivet

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Last saved
da: Sidst gemt

en: Not saved yet
da: Ikke gemt endnu

en: Site header
da: Sidehovede
